İngilizce Test Çözümleri ve Çeviri Sitesi
      
  
  Ana Sayfa     Deneyin     İngilizce Testler     Çeviri Çalışması    Deneme Sınavları     Seviye Sınavları     Okuma Testleri     Yardım     İletişim    

Üye Girişi
Üye adı:
Şifre:
Şifrem?

  Üyelik Başvuru  


Sitemizde 28 farklı konuda
1817 adet soru bulunmaktadır.

TEST YARIŞMASI SONUÇLARI
AYI İLK 10
Sıra Üye Adı Puan
Henüz katılımcı yok!
AYI İLK 5
Sıra Üye Adı Puan
Henüz katılımcı yok!FAYDALI SİTELER
 • bedava ingilizce
 • ingilizce sohbet

 •  

  TEST ÇÖZÜMLERİ PAKETİ HAKKINDA BİLGİ

  Test çözümleri 6 seviyeden oluşmaktadır.

  1. Beginner (Başlangıç),
  2. Elementary (Temel),
  3. Pre-intermediate (Alt orta),
  4. Intermediate (Orta),
  5. Upper-intermediate (Üst orta),
  6. Advanced (İleri).

  Üye ilk girişte sadece Beginner seviyesi kullanımına açık bulur. Diğer seviyelere geçişleri sınavla yapmak zorundadır. Bir üst seviyeye geçmek için Seviye Atlama Sınavından en az %85 başarı elde etmesi gerekir. Örneğin Beginner seviyesi ile başlayan bir üye Beginner konularından gelecek olan sorulardan en az % 85 başarı elde ederse Elementary seviyesine geçebilir. Üye başarıyı elde edinceye kadar bu seviyede kalır.

  Seviye atlamalarını üye kendisi belirler. Üye sıra ile seviyesini değiştirebileceği gibi eğer bilgisi yeterliyse daha üst bir seviyeden de devam edebilir. Bu durum daha ileri seviyede olan üyelerimiz için düşünülmüştür. Üst seviyedeki üyeler arzu ederlerse doğrudan kendi seviyelerinden Seviye Atlama Sınavına katılabilirler. Üye başarılı olduğu seviyenin ve onun altındaki tüm seviyelerin ders konularına ve soru çözümlerine ulaşabilir.

  Sitemizde her seviyede gramer konuları ve bu konularla ilgili test çözümleri bulunmaktadır. Seviye atlama sınavı öncesi üye arzu ederse kendini deneyebileceği, başarı oranını test edebileceği bir sınav merkezinden faydalanabilir. Ayrıca sitemizde eğlence amaçlı, bilgiye dayalı, ödüllü bir test yarışması da bulunmaktadır. Sistem üyelere kesin başarı sağlamayı hedeflemektedir. Başarı oranın % 85 olmasının nedeni de budur.

   
      Copyright by diltest.com Since 2003